Na internetu jsme chvilku, a nemáme tolik hodnocení na heurece, ale jinak se prodeji, montáži a servisu věnujeme více než 20 let.

HAAS+SOHN Čičmany černá/ kachle slonová kost, oliva

Neohodnoceno
53 229,11 Kč
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám stejnojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou. Kombinace slonové kosti a olivové zelené či hnědé vám připomene staré "kachláče" u babičky. Tak proč si je nepořídit a nemít krásnou atmosféru každý den?

Kamna Čičmany vám nezaberou moc místa, jsou vysoká necelý metr a zaberou svou hloubkou jen 35 cm do prostoru. Mají výkon 6,3 kW a v pohodě vytopí prostor o velikosti 114 m3. Do topeniště se vejdou polena o maximální velikosti 33 cm. Pod ním můžete ještě využít prostor na složení dřeva. Pro vrchní napojení kouřovodu vám stačí trubky o průměru 130 mm.

Jakou radost udělala kamna Čičmany paní Markétě a její rodině jste mohli sledovat v pořadu JAK SE STAVÍ SEN EXTRA 2022 při proměně jejich rodinného domu v Neratovicích. Sestřih nabízí naše video.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna bez výměníku
Regulovatelný výkon: 2,0 - 6,3 kW
Rozměry (v x š x h): 956 x 622 x 387mm
Hmotnost: 117 kg
Průměr kouřovodu: 130 mm
130 mm: Vývod kouřovodu
Vývod kouřovodu: horní
Vytápěcí schopnost: 114 m3
Energetická účinnost: 100 - 280 m3
Palivo dřevo, ekobrikety: dřevo, uhelné brikety, dřevěné brikety
Energetická třída: A