Na internetu jsme chvilku, a nemáme tolik hodnocení na heurece, ale jinak se prodeji, montáži a servisu věnujeme více než 20 let.

Čištička vzduchu Airhome 15-OP

Neohodnoceno
Značka: Viessmann
ZDARMAZDARMA
image of object
11 199 Kč
Skladem u dodavatele

 • Čistička vzduchu s technologií OxyFrisch+
 • 6-stupňová filtrace
 • Indikátor znečištění polétavým filtrem
 • Indikátor výměny filtru s aktivním uhlím a HEPA filtru
 • 4 úrovně rychlosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu Airhome 15-OP je ideální volbou pro místnosti o ploše do 40 m2. Je vybavena šestistupňovým filtračním systémem technologie OxyFrish, který zahrnuje:

 1. Předfiltr pro zachycení hrubého prachu, alergenů, vlasů a chlupů.
 2. Filtr HEPA H13, který účinně zachycuje více než 99,5 % částic o velikosti 0,1 až 0,3 μm, jako jsou prachové částice, alergeny, plísňové spory a kouř.
 3. Filtr s aktivním uhlíkem, který efektivně odstraňuje výpary formaldehydu, benzenu a nepříjemné zápachy.
 4. Fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým, který prostřednictvím fotokatalýzy rozkládá nejrůznější organické nečistoty, těkavé organické látky a nepříjemný zápach.
 5. UV lampa, která účinně eliminuje mikroorganismy.
 6. Ionizátor, který generuje záporné ionty a přibližuje tak vzduch v interiéru k přírodnímu stavu.

Čistička vzduchu Airhome 15-OP disponuje 4 různými stupni výkonu, které automaticky přepíná v režimu AUTO na základě signálů z čidel monitorujících aktuální kvalitu vzduchu v místnosti. K dispozici je také režim SILENT s tišším chodem ventilátoru.

Uživatel je informován o úrovni znečištění vzduchu pomocí barevně odlišené světelné signalizace. Provoz čističky lze omezit na 1, 4 nebo 8 hodin. Důležitým prvkem je také upozornění na nutnost výměny filtrů, kdykoliv je to zapotřebí. Kromě toho se uživateli nabízí komfortní funkce automatického ztlumení svítivosti indikátorů po vypnutí osvětlení v místnosti.