Na internetu jsme chvilku, a nemáme tolik hodnocení na heurece, ale jinak se prodeji, montáži a servisu věnujeme více než 20 let.

HAAS+SOHN Premium Ovalis Piccolo

Neohodnoceno
71 377,90 Kč
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Poradenství
Poradenství
Poradíme s výběrem a financováním
Ověřená společnost
Ověřená společnost
Jsme na trhu již od roku 1992
Prodej ověřených značek
Prodej ověřených značek
Prodáváme jen značky na které je spoleh

Detailní popis produktu

Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na výběr je vrchní i zadní připojení kouřovodu.

Dvířka s extra velkým půlkruhovým sklem mají automatické zavírání. Stačí je pustit a zaklapnou se. Žádná klička ani přehmatávání, zvládnete je zavřít jedním prstem. Ať už si vyberete vysokou variantu (Ovalis Grande) nebo menší provedení (Piccolo), nabídnou vám krbová kamna Ovalis dokonalé pohodlí. Sekundární vzduch funguje automaticky. Při zatápění stačí otevřít regulátor primárního vzduchu. Když se oheň rozhoří, můžete ho uzavřít. Dal řídí kamna přívod vzduchu sama, podle toho, jak přikládáte. Jistě oceníte i akumulační funkci kamen. Pokud si pořídíte akumulační sadu, využijete sálavé teplo na maximum.

Inspirací vám může být proměna bydlení v pořadu POSTAV SI SEN 2021, kdy designéři Kamila Douděrová a František Kobližka vybrali do minimalistického stylu obývacího pokoje právě krbová kamna Ovalis Grande.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna bez výměníku
Regulovatelný výkon: 2,5 - 5,3 kW
Rozměr - ( V x Š x H): 1171 x 464 x 487 mm
Hmotnst: 117 kg
Vývod kouřovodu: horní, zadní
horní, zadní: Účinnost
Účinnost: 81%
Vytápěcí schopnost: 95m3
Palivo dřevo, ekobrikety: dřevo
energetická třída: A+