Na internetu jsme chvilku, a nemáme tolik hodnocení na heurece, ale jinak se prodeji, montáži a servisu věnujeme více než 20 let.

ROMOTOP HEAT R 2G S 60.44.33.23

Neohodnoceno
Značka: Romotop
50 562,27 Kč
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rohové krbové vložky HEAT s otevíráním dvířek do strany jsou působivým doplňkem interiéru v moderním stylu. Nechte se podmanit příjemným teplem, které zútulní každý domov a dodá mu nadčasový design a osobitou atmosféru.

Krbové vložky HEAT jsou určeny pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávacích mřížek. Rohové sklo (levé, pravé) vložky je dělené (ze dvou částí). Rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu. Sklo dvířek je designově potištěné. Vložky disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami a výklopným litinovým roštem s popelníkem. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ke krbovým vložkám je možné dokoupit boční akumulační sadu a horní akumulační prstence MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 h. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost a ekologičnost krbové vložky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové vložky
Regulovatelný výkon: 2,9 - 7,4 kW
Průměr kouřovodu: 150 mm
Rozměry ( v x š x h): 983 x 600 x 375 mm
Rozměry dvířek (v x š x h): 407 x 577 x 307 mm
Hmotnost: 117 kg
Průměr CPV: 125 mm
Tah komína: 11 Pa
Energetická účinnost: 85,7%
Průměrná spotřeba dřeva: 1,6 kg/h