Na internetu jsme chvilku, a nemáme tolik hodnocení na heurece, ale jinak se prodeji, montáži a servisu věnujeme více než 20 let.

Romotop krbová vložka HEAT T 3G 70.50.01

Neohodnoceno
Značka: Romotop
74 235,92 Kč
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Poradenství
Poradenství
Poradíme s výběrem a financováním
Ověřená společnost
Ověřená společnost
Jsme na trhu již od roku 1992
Prodej ověřených značek
Prodej ověřených značek
Prodáváme jen značky na které je spoleh

Detailní popis produktu

Propojení dvou prostorů nebylo nikdy tak jednoduché a elegantní pomocí průhledové krbové vložky HEAT. Užijte si živý oheň, který dokonale navodí příjemnou atmosféru v různých částech domova.

Krbové vložky HEAT mají velkoformátové designově potištěné sklo pro jedinečný požitek z ohně. Díky průhledové konstrukci lze přikládat dřevo z obou stran. O snadný, tichý a přesný chod výsuvu dvířek se postará nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT. Spalovací komora je vyložena šamotem (HT3Z 01) nebo žáruvzdorným materiálem IGNITON (HT3LF 04). Standardně je topeniště bezroštové. Na přání zákazníka lze změnit na roštové. Vložky jsou určeny pro konvekční provoz. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost a ekologičnost krbové vložky. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Vložky disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ke krbovým vložkám je možné dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 h.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové vložky
Regulovatelný výkon: 4,0 - 10,3 kW
Rozměry ( v x š x h): 1192 x 808 x 570 mm
Rozměry dvířek (v x š ): 467 x 664 mm
Hmotnost: 190 kg
Průměr kouřovodu: 150 - 180 mm
Průměr kouřového hrdla: 180mm
Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): 150 mm
Minimální tah komína: 11 Pa
Energetická účinnost: 82,3%
Průměrná spotřeba dřeva: 2,2 kg/h